Micro Race

Micro Race 1.1

Duża radość za maleńką kierownicą

Micro Race to prosta darmowa gra wyścigowa na telefony Nokia z dotykowym ekranem, na przykład Nokia N97 lub Nokia 5800 XpressMusic. Naszym celem jest pokierować malutki samochodzik w wielkim świecie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Kolorowa grafika
  • Grywalność

Wady

  • Skomplikowane sterowanie
  • Ogranioczone demo
Więcej

Dobry
7

Micro Race to prosta darmowa gra wyścigowa na telefony Nokia z dotykowym ekranem, na przykład Nokia N97 lub Nokia 5800 XpressMusic. Naszym celem jest pokierować malutki samochodzik w wielkim świecie.

Micro Race przypomina starą dobrą grę Micro Machines, w której jeździliśmy malutkimi samochodzikami po niecodziennych lokalizacjach takich jak kuchenne szafki. W Micro Race trasy są mniej egzotyczne, ale zachowany został duch poprzednika. Grafika jest utrzymana w rysunkowym i kolorowym klimacie, dzięki czemu gra się bardzo przyjemnie. Szkoda, że w wersji demo są tylko dwa do wyboru.

Do sterowania w Micro Race trzeba się przyzwyczaić. Dotykamy ekranu w kierunku w którym chcemy aby nasz pojazd się poruszał. Na drodze porozrzucane są obiekty, które pomogą nam wygrać. Musimy tylko je zebrać przejeżdżając nad nimi.

Micro Race to dobry wybór dla chcących spędzić kilka chwil na beztroskiej rozrywce. Szczególnie jeśli lubisz zręcznościowe wyścigi.

Micro Race

Download

Micro Race 1.1